Dołącz do NS Team

NS Team to bardzo ważna grupa w peletonie Nightskatingu. Do jej zadań należy współpraca z policją przy zabezpieczaniu skrzyżowań i przejść dla pieszych na trasie, informowanie o utrudnieniach kierowców i pieszych, pilnowanie porządku w peletonie, pomoc słabszym uczestnikom. Członkowie NS Team mogą również uczestniczyć w przygotowaniach do imprezy, układaniu trasy przejazdu, promocji, itp. Bez tego, organizacja przejazdów była by praktycznie niemożliwa, dlatego zachęcamy Cię do dołączenia do tej grupy.

Aby zostać częścią NS Team’u, należy bardzo dobrze poruszać się na rolkach i być gotowym na większy wysiłek podczas wyprzedzania całego peletonu, aby zabezpieczyć kolejne skrzyżowanie. Jeśli nie czujesz się na rolkach pewnie, możesz uczestniczyć w zabezpieczeniu kluczowych elementów przejazdu na rowerze lub wykonywać zadania nie wymagające szybkiego przemieszczania się.

Zgłoś się, wysyłając maila na skeler@skeler.waw.pl o tytule „NS Team”, w którym podasz:

  • imię i nazwisko
  • telefon kontaktowy
  • miasto zamieszkania (dzielnicę)
  • datę urodzenia
  • twoje imię/pseudonim na facebooku – jeśli inne niż prawdziwe, żebyśmy mogli Cię rozpoznać i przydzielić dostęp do naszych zamknietych grup dyskusyjnych – lub informacja, że nie posiadasz tam konta
  • ewentualnie kilka słów o sobie, co Cię zachęciło do dołączenia do NS Team, czy chcesz brać udział w wyjazdach na NS do innych miast, jaka jest Twoja dyspozycyjność czasowa, itp.

Przesyłając powyższe zgłoszenie, zgłaszasz się do NS Teamu podczas imprez organizowanych przez Fundację Violet Kiwi, możemy wspierać również innych organizatorów.

Po przesłaniu zgłoszenia otrzymasz w ciągu kilku dni maila z namiarami na nasze grupy dyskusyjne na fb.

Czekamy na Ciebie!