Dołącz do NS Team

NS Team to bardzo ważna grupa w peletonie Nightskatingu. Do jej zadań należy współpraca z policją przy zabezpieczaniu skrzyżowań i przejść dla pieszych na trasie, informowanie o utrudnieniach kierowców i pieszych, pilnowanie porządku w peletonie, pomoc słabszym uczestnikom. Członkowie NS Team mogą również uczestniczyć w przygotowaniach do imprezy, układaniu trasy przejazdu, promocji, itp. Bez tego, organizacja przejazdów była by praktycznie niemożliwa, dlatego zachęcamy Cię do dołączenia do tej grupy.

Aby zostać częścią NS Team’u, należy bardzo dobrze poruszać się na rolkach i być gotowym na większy wysiłek podczas wyprzedzania całego peletonu, aby zabezpieczyć kolejne skrzyżowanie. Jeśli nie czujesz się na rolkach pewnie, możesz uczestniczyć w zabezpieczeniu kluczowych elementów przejazdu na rowerze lub wykonywać zadania nie wymagające szybkiego przemieszczania się.

Zgłoś się wypełniając formularz, gdzie poza imprezami rolkarskimi, możesz zaznaczyć chęć uczestniczenia także w innych działaniach Fundacji Violet Kiwi:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdA38voQFlC2Ly03RjVMk_vFUHsU1R6kKZjx88zmsCObULPQA/viewform

Poza przejazdami organizowanymi przez Fundację Violet Kiwi, możemy wspierać również innych organizatorów.

Czekamy na Ciebie!