Inne miasta

Loading map...

Loading


niebieskim kolorem oznaczyliśmy miasta w których Fundacja Violet Kiwi aktualnie organizuje przejazdy, niebieskimi obwódkami miasta gdzie organizowała lub wspierała je w przeszłości; żółtym kolorem oznaczyliśmy miasta gdzie przejazdy są organizowane przez innych organizatorów; na szaro oznaczyliśmy miasta, gdzie wg naszej wiedzy zaprzestano organizacji przejazdów.

Wybrane miasta w których odbywają się przejazdy Nightskating innych organizatorów (pełna lista jest aktualizowana bezpośrednio na powyższej mapie):

Białystok: facebook.com/Nightskating.Bialystok

Chełm: facebook.com/nightskatingchelm

Gdańsk, Pomorze: facebook.com/nightskating3miasto, facebook.com/nightskatingpomorze

Kalisz: facebook.com/NightSkatingKalisz/

Konin: facebook.com/nightskating.konin

Kraków: facebook.com/KrakowRolkiIMy

Lublin: facebook.com/NightskatingLublin

Ostrów Wielkopolski: facebook.com/rolkiostrow

Poznań: facebook.com/nspoznan

Radom: facebook.com/Nightskating.Radomfacebook.com/zarolkujemyradom

Rzeszów: facebook.com/nightskating.rzeszow/nightskating.rzeszow.pl

Siedlce: facebook.com/NSiedlce

Słupsk: www.rolki.slupsk.pl

Szczecin: facebook.com/RollkowySzczecin

Śląsk i okolice: www.nightskating.pl

Warszawa: facebook.com/Nightskating.Warszawawww.nightskating.waw.pl

Twojego miasta nie ma na liście? Poinformuj nas o odbywających się imprezach lub zorganizuj nowy cykl przejazdów – my w tym pomożemy!

Założeniem cyklu imprez Nightskating organizowanych przez Fundację Violet Kiwi, jest promocja sportów wrotkarskich, realizowana m.in. poprzez dotarcie do jak największej ilości miast – aby było to możliwe, poszukujemy lokalnych partnerów gotowych do współpracy. Nightskating może się odbyć również w Twoim mieście. Szczególnie chętnie pojawimy się w małych miastach w których nie działają żadne kluby lub nieformalne grupy rolkarzy, aby dać impuls do ich powstania i rozwoju wrotkarstwa jako sportu i rekreacji.

Zapewniamy sprzęt, obsługę i przygotowanie całej imprezy. Od partnerów oczekujemy pokrycia części kosztów przedsięwzięcia (szczegóły do wspólnego ustalenia). Bezpłatnie udzielamy wsparcia merytorycznego osobom i organizacjom chcącym zorganizować Nightskating niezależnie.

Informacji i porad dotyczących organizacji nowych cykli Nightskating udziela Marcin Myszkowski, 605 369 123, skeler@skeler.waw.pl